Кошик
77 відгуків
Інтернет магазин VOLT & JOULE. Системи безпеки та резервного живлення
+380 (44) 390-28-24

Розрядники (УЗІП)

Надійний захист мережі з пристроями УЗІП

Великий асортимент пристроїв захисту мережі від імпульсного перенапруги УЗІП. Якісні обмежувачі перенапруги мережі з класом захисту В, C, D німецького виробництва для будь-яких систем блискавки та заземлення.

До каталогу

Обмежувачі імпульсного перенапруги мережі

Триполюсний обмежувач перенапруги мережі ПЗП із системою TN-C. Максимальний розрядний струм 60 кА, клас захисту В+С. Виробництво — Німеччина. Обмежувач перенапруги мережі УЗІП P-HMS 280 3 Триполюсний обмежувач перенапруги мережі ПЗП із системою TN-C. Максимальний розрядний струм 60 кА, клас захисту В+С. Виробництво — Німеччина. Чотириполюсний обмежувач імпульсного перенапруження мережі із системою TN-S. Максимальне значення розрядного струму 150 кА, клас захисту В+С. Виробництво — Німеччина. Обмежувач імпульсного перенапруги мережі P-HMS 280 4 Чотириполюсний обмежувач імпульсного перенапруження мережі із системою TN-S. Максимальне значення розрядного струму 150 кА, клас захисту В+С. Виробництво — Німеччина. Однополюсний пристрій захисту від імпульсного перенапруги мережі ПЗІП із запобіжником із максимальним розрядним значенням струму 35 кА, тип 1+2. Виробництво — Німеччина. Пристрій захисту від імпульсного перенапруги УЗІП P-HMS 280 Однополюсний пристрій захисту від імпульсного перенапруги мережі ПЗІП із запобіжником із максимальним розрядним значенням струму 35 кА, тип 1+2. Виробництво — Німеччина.

Все ПЗІП

Класи захисту обмежувачів перенапруги УЗІП

Клас В.
Захист електричної мережі від негативних наслідків потрапляння блискавки в блискавку або лінію повітряних електропередавач.
Клас С.
Захист струморозподільної мережі від індустріальних перешкод та другий захисний контур у разі потрапляння блискавки.
Клас D.
Захист побутових електроприладів від імпульсних перепадів напруги та високочастотних перешкод.

Переваги купівлі пристроїв УЗІП у VOLT&JOULE

Оригінальні пристрої захисту мережі від перенапруги ПЗІП від європейських виробників

Наявність сертифікатів якості та відповідності міжнародним стандартам

Офіційна гарантія та 100% повернення засобів за браку

Грамотні консультації та добір оптимального обмежувача імпульсного перенапруження мережі ПЗІП

Швидка доставка у всі регіони країни будь-якою транспортною компанією

Сервісне обслуговування впродовж гарантійного терміну

Приймальна ціна та знижка залежно від обсягу замовлення

Сумісність із будь-якою системою блискавки й електромережі

 

Шукаєте дійсно якісні та надійні обмежувачі перенапруги мережі ПЗІП? Тоді ви потрапили в потрібне місце! У нас ви знайдете чудову колекцію 4 полюсних і 3-полюсних адаптерів від компанії зі світовим ім'ям J. Pröpster. Багатий асортимент різних моделей відкриває перед вами величезні можливості для вибору. У наявності завжди є обмежувачі класів В (захист від наслідків потрапляння блискавки), С (захист струморозподільної мережі від різних типів індустріальних перешкод), D (захист для звичайних побутових електричних приладів від перепадів напруги).

Переваги обмежувачів перенапруги мережі ПЗІП від J.Pröpster

Представлені в цьому розділі моделі обмежувачів перенапруги мережі ПЗІП від компанії-виробника J. Pröpster наділені безліччю переваг, серед яких окремо треба виділити найвищу якість, надійність і практичність у використанні. Всі наші моделі 4 полюсних і 3-полюсних адаптерів пройшли необхідні перевірки в польових умовах і отримали відповідні міжнародні сертифікати якості. Вони вигідно виділяються на тлі аналогів своїм тривалим терміном використання, ефективністю й найвищим рівнем безпеки.

4- полюсні та 3- полюсні розрядники

У нас ви знайдете оригінальні моделі 4 полюсних і 3-полюсних розрядників. Вони чудово впораються з покладені на них функціями та не підведуть вас у форс-мажорній ситуації. Наші обмежувачі перенапруги мережі ПЗІП від J. Pröpster захищені гарантією виробника, тож ви можете не побоюватися за свої гроші. Якщо ви виявите якийсь брак, ми без проблем обміняємо модель або ж повернемо ваші гроші. Також ми організуємо для вас оперативну доставку замовлення в будь-яке місто нашої країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner