Кошик
77 відгуків
Інтернет магазин VOLT & JOULE. Системи безпеки та резервного живлення
+380 (44) 390-28-24

Блискавкозахист та заземлення

Ефективні системи блискавкозахисту будівель

Реалізація обладнання та встановлення систем пасивного та активного блискавкозахисту будівель. Комплексні рішення та комплектуючі до них від перевірених європейських виробників. Безкоштовний виїзд замірника і прорахунок вартості.

У каталог

Системи блискавкозахисту та комплектуючі

Комплект блискавкозахисту включає активний приймач блискавок, набір мульти-клем і варіо-клем, 30 м алюмінієвого дроту і ніро-кліп тримач. Виробник — Німеччина, Гарантійний термін — 20 років. Комплект активного блискавкозахисту з E. S. E. Комплект блискавкозахисту включає активний приймач блискавок, набір мульти-клем і варіо-клем, 30 м алюмінієвого дроту і ніро-кліп тримач. Виробник — Німеччина, Гарантійний термін — 20 років. В комплекті пасивної блискавкозахисту 2 блискавкоприймача, набір клем, дріт і наконечник дроту, тримач блискавкоприймача і затиск на жолоб. Виробник — Німеччина, термін експлуатації — 50 років. Комплект пасивної блискавкозахисту будівель В комплекті пасивної блискавкозахисту 2 блискавкоприймача, набір клем, дріт і наконечник дроту, тримач блискавкоприймача і затиск на жолоб. Виробник — Німеччина, термін експлуатації — 50 років. Якісна дріт для систем молинезащиты. Ефективна в комплекті з активною, так і пасивною системою. Відповідає стандартам якості, вироблена в Німеччині. Дріт (катанка) 8 мм, горячеонцинкованная Якісна дріт для систем молинезащиты. Ефективна в комплекті з активною, так і пасивною системою. Відповідає стандартам якості, вироблена в Німеччині. Блискавкоприймач для систем блискавкозахисту активного типу — ефективний блискавковідвід з системою раннього стримерного випуску. Проведений за стандартизованими нормами в Іспанії. Активний блискавкоприймач з E. S. E. Блискавкоприймач для систем блискавкозахисту активного типу — ефективний блискавковідвід з системою раннього стримерного випуску. Проведений за стандартизованими нормами в Іспанії.

Всі системи та комплектуючі

Особливості системи пасивної блискавкозахисту будівель

Надійний і перевірений метод, який має декілька видів конструкції і відомий вже кілька століть
Висока ефективність при правильному монтажі на будівлях будь-якого розміру і призначення
Індивідуальний проект для кожної будівлі і можливість монтажу на малих будівлях
Економічна доступність систем пасивної блискавкозахисту і комплектуючих для кожного користувача

Переваги співпраці з VOLT & JOULE

Тільки сертифіковане обладнання та комплектуючі для систем блискавкозахисту від перевірених європейських брендів

Доступна цінова політика, яка залежить від типу і розміру системи блискавкозахисту

Офіційна гарантія від виробника і гарантійний строк до 20 років на системи пасивної блискавкозахисту будівель

Сервісне і післягарантійне обслуговування всіх встановлених нами систем

Знижки від обсягу замовлення і на наступні покупки, бонуси постійним клієнтам

60% передоплати, решта оплачуєте за фактом установки і перевірки системи

 

Одна з найважливіших завдань для будь-якого господаря — убезпечити свій будинок від різноманітних загроз. Саме тому слід наперед запастися якісними, практичними та надійними системами активної і пасивної блискавкозахисту, а також комплектуючими до них. У нас в каталозі ви знайдете моделі від кращих світових виробників, які вже зарекомендували себе як надійні постачальники висококласної продукції: Ingesco і J. Pröpster. Відмінна якість, високий рівень безпеки і тривалий термін експлуатації гарантовані компаніями-виробниками. Наші співробітники допоможуть вам встановити обладнання і назавжди захистити свій будинок від небезпеки.

Системи активного та пасивного блискавкозахисту

У цьому розділі представлені різні моделі систем, що забезпечують активну і пасивну блискавкозахист, та комплектуючі до них. Відмінні варіанти від Ingesco і J. Pröpster забезпечать високу продуктивність і безпеку будівлі будь-якої висотності і розміру. Крім того, ми розробимо індивідуальний проект для кожного окремого будинку. Наші співробітники не бояться труднощів, так що ми працюємо як з невеликими будівлями, так і з багатоповерховими житловими будинками.

Кращі моделі від Ingesco і J. Pröpster та комплектуючі до них

Компанії Ingesco і J. Pröpster вважаються кращими в світі виробниками систем активної і пасивної блискавкозахисту. Вони вже довели свою надійність, практичність і простоту в монтажі, а також пройшли численні випробування в польових умовах. Також підкреслимо, що ціни на всі моделі захисту, а також комплектуючі до них, вкрай низькі і доступні для покупця з будь-яким рівнем доходу. Якщо вам знадобиться яка-небудь консультативна допомога, ви можете сміливо звертатися до нашим співробітникам — вони з радістю вам допоможуть!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner